
11,5 €
Δοχεία Υγρού Πιάτων Με Βάση (Σετ 3τμχ) Estia Bamboo Essentials 02-28800
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο σε γκρι χρώμα με μαύρο καπάκι. Ιδανικό να ταιριάξει σε κάθε μπάνιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα: 320ml.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.765 kg |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
