
FINO Κομοδίνο με 2 Συρτάρια, Μαύρο Ε7010,2
Μοντέρνο, με πόδια, λαμινατέ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κομοδίνο που μπορείτε να τοποθετήσετε δίπλα από το κρεβάτι σας και να οργανώσετε τα πράγματά σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο paulownia και MDF σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει 1 μαύρο συρτάρι με μεταλλική λαβή και 1 συρταρωτό καλάθι από χοντρό σχοινί σε μαύρο χρώμα. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 48 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 2.725 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, με πόδια, λαμινατέ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ματ, με πόδια

Μοντέρνο, ρουστίκ , ματ

Ρουστίκ , ματ, ξύλο


Ξύλο


Ξύλο

65×40 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ

Ρουστίκ , ματ, ξύλο

Ξύλο

Ρουστίκ , με πόδια, ξύλο

Ξύλο

23×40 εκ, με πόδια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με πόδια

Ρουστίκ , ξύλο

Ρουστίκ , ματ, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
48×40 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ

Μοντέρνο

Ρουστίκ , ματ, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ρουστίκ , ματ, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ρουστίκ , με πόδια, ξύλο

Βιομηχανικό, ξύλο

Ρουστίκ , ματ, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα