
Πατάκι Λεκάνης (45x45) L-C Vagabonde 1801355
Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε πράσινο χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και tropical σχέδιο. Έχει σχήμα U και τοποθετείται μπροστά από την λεκάνη του μπάνιου σας. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester και αφράτη γέμιση που σας εξασφαλίζει ένα πολύ μαλακό πατάκι για απαλό και ζεστό πάτημα. Η πίσω πλευρά του είναι αντιολισθητική για σταθερότητα και ασφάλεια.
| Πλάτος: | 1 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 1 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 57 cm |
| Total weight | 0.455 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×1 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

59×52 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


1×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
60×7 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα


45×1 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
81×45 εκ, πολυεστέρας, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα