Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πατάκι Λεκάνης (45x50) T-D Oasis Urban 7612791
Διαστάσεις 1×45 εκ
5,99 €
Ιστορικό τιμών
- 27/5/2026 - 5,99 €
- 20/6/2025 - 5,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Πατάκι μπάνιου σε γκρι χρώμα με tropical σχέδιο. Έχει σχήμα U και τοποθετείται μπροστά από την λεκάνη του μπάνιου σας. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester και αφράτη γέμιση που σας εξασφαλίζει ένα πολύ μαλακό πατάκι για απαλό και ζεστό πάτημα. Η πίσω πλευρά του είναι αντιολισθητική για σταθερότητα και ασφάλεια.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 1 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm |
| Total weight | 0.455 kg, 0.455 kg, 0.455 kg, 0.455 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
16 €
Πολυκόφτης Λαχανικών Με 5 Επιφάνειες Κοπής F-V Slicer 128790
Σε απόθεμα
19,92 €
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας F-V Kitchen Shelf 111123
Σε απόθεμα
49,9 €
Κάδος Απορριμμάτων (Φ29x65.6) Estia 30lt Bamboo Essentials Black 01-12878
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
26,99 €
Ριχτάρι Καναπέ Τριθέσιου (180x280) Ravelia Felino Beige
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα













