
7,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μπεζ γυαλιστερό χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο και χρυσό καπάκι. Ιδανικό να ταιριάξει σε κάθε μπάνιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα: 440ml.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.235 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |







Με αντλία
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία








Όρθιο, με αντλία
















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα