
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (46.5x26.5x79.6) F-V Mayaj Black 169233
23×45×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 85×6×22 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρόλεϊ - ραφιέρα με 3 ορόφους σε μαύρο χρώμα κατασκευασμένο από ξύλο bamboo. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν βοηθητικό έπιπλο κουζίνας για οργάνωση τροφίμων ή άλλων χρηστικών ειδών, στο μπάνιο για τις πετσέτες, τα σαμπουάν κλπ. Ακόμη μπορεί να τοποθετηθεί στο γραφείο για να οργανώσετε τον χώρο σας. Διαθέτει ροδάκια για εύκολη μετακίνηση. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 6 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 22 εκ |
| Υψος: | 85 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 85 cm |
| Total weight | 3.025 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

23×45×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
89×50×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
83×7×31 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
92×5×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×82×31 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
92×5×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
77×16×6 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
116×32×8 εκ
Σε απόθεμα

102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
100×6×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×83×33 εκ
Σε απόθεμα
57×18×18 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
111×34×12 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×36×22 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα