
4,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλοί μεταλλικοί κρίκοι για κουρτινόξυλο σε λευκό ματ χρώμα. Το σετ περιλαμβάνει 8 κρίκους με διάμετρο Φ20mm.
| Βάθος: | 10 εκ |
|---|
| Width | 18 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.11 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
















Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
















19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα