
Βάζο Vase - Κεραμικό Sand W23,5 x H27 x L8 cm HOUSE NORDIC
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Mod σε λευκό χρώμα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο μάνγκο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα