
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Silk Fashion A802 Κάμελ
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion σε μωβ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από μαλακό αλλά ανθεκτικό ύφασμα με σύνθεση 50% βαμβάκι και 50% chenille, έχει φόδρα και κλείνει με φερμουάρ. Θα ομορφύνει και θα ανανεώσει τον χώρο σας εύκολα και γρήγορα. Διατίθεται σε μεγάλη ποικιλία χρωμάτων ώστε να επιλέξετε τις κατάλληλες αποχρώσεις και για να δημιουργήσετε μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο σαλόνι σας και ένα αρμονικό αποτέλεσμα!
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα20×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα