
Παιδικές Πετσέτες (Σετ 2τμχ) Rythmos Venus Pink 500gsm
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης από την εταιρεία White Fabric σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει υφαντή πολύχρωμη φάσα στο τελείωμα και διακοσμητικές φουντίτσες στις γωνίες. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 450gsm. Η σύνθεσή της τη καθιστά ιδιαίτερα απαλή και απορροφητική. Επίσης, το βαμβακερό ύφασμα είναι φιλικό στο δέρμα. Μοναδική πετσέτα με ποιότητα και στυλ για τις εμφανίσεις σας στην παραλία.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Depth | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα