
Ποτήρια Κοκτέιλ 450ml (Σετ 4τμχ) S-D Timeless 150183
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι για κοκτέιλ κολωνάτο 475ml από την εταιρεία Espiel, με εκλεπτυσμένο ανάγλυφο σχέδιο που εντυπωσιάζει. Είναι κατασκευασμένο από εξαιρετικής ποιότητας διάφανο γυαλί. Προσφέρει αψεγάδιαστη διαύγεια και εξαιρετική αντοχή. Ιδανικό για να απολαύσετε τα cocktails σας σε όλες τις περιστάσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο και αρμονικό αποτέλεσμα. Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα




Για νερό
Σε απόθεμα








Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα







Σετ
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα