
SMF Ξυλόφωνο με σφυράκι
Εκπαιδευτικό, ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιχνίδια παραλίας σετ σε κίτρινο-λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο και μπλε λεπτομέρειες από την εταιρεία Little Dutch. Είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό πλαστικό, ιδανικό για παιχνίδια με την άμμο ή το νερό. Το κουβαδάκι είναι σε σχέδιο παγωτού και συνοδεύεται με διασκεδαστικά αξεσουάρ 4 χωνάκια παγωτού, 1 σέσουλα παγωτού, 4 φόρμες άμμου και ένα κόσκινο. Ιδανικά για να χαρεί το παιδί σας το παιχνίδι στην θάλασσα. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην παραλία.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 1 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Little Dutch |

Εκπαιδευτικό, ξύλο

Για κορίτσια, για αγόρια, κιτ κατασκευής

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο


Για κορίτσια, για αγόρια, κιτ κατασκευής


Για κορίτσια

Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλάτος


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για αγόρια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Εκπαιδευτικό, ξύλο

Για κορίτσια

Ξύλο

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κιτ κατασκευής, ξύλο

Για αγόρια, αυτοκινιτάκια, στο νέρο
Σε απόθεμα
Εκπαιδευτικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Κιτ κατασκευής, ξύλο, πλαστικό


Lego, πλάτος, ύψος

Ύφασμα, στην άμμο, στο νέρο

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα