
Φωτιστικό Κρεμαστό Viokef Nefeli 4299700 Λευκό Χρυσό Ματ
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα και διαθέτει 5 καπέλα κατασκευασμένα από λευκό γυαλί σε σχήμα σφαίρας. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 150εκ. μέσω του καλωδίου και της συρμάτινης ανάρτησης. Διαθέτει χρυσή βάση τοποθέτησης και καλώδιο σε μαύρο χρώμα. Είναι κατάλληλο για εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 5xΕ14 και θέσεις για 5 λαμπτήρες έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Width | 55 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED




Μέταλο, χωρίς αμπαζούρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αμπαζούρ, άτυπη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




Μέταλο, μοντέρνο, χωρίς αμπαζούρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα




Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα