Σας προτείνουμε
Σεντόνια Μονά (Σετ) Nima Cocomo Πράσινο Χωρίς Λάστιχο 170x260
Διαστάσεις 38×27 εκ
Ιστορικό τιμών
- 29/4/2026 - 28 €
- 19/3/2026 - 28 €
- 3/9/2025 - 30 €
- 11/7/2025 - 32 €
- 11/6/2025 - 40 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ μονά σεντόνια σε πράσινο χρώμα, με μπεζ λεπτομέρειες και tropical σχέδιο από την εταιρεία Nima. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 144 κλωστών που το καθιστά ανθεκτικό και απαλό. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος σε πράσινο χρώμα και σχέδιο ανανά στην μια πλευρά, ενώ η άλλη πλευρά είναι με το σχέδιο του πανωσέντονου. Υπάρχει επιλογή τύπου κατωσέντονου με ή χωρίς λάστιχο. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Nima |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων 3 Θέσεων (60x38.5x70.5) Songmics LCB515W01V1
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Grey 174150B
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Στόρι Συσκότισης (140x230) Grace Ice 514235
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Special Party Pink
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ Πιάτα 18τμχ S-D Pablo 203423
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα






























