
Παπλωματοθήκη από προπλυμένο βαμβάκι, Francine
Βαμβάκι
Διαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια υπέρδιπλα σε μπλε χρώμα, με λευκές λεπτομέρειες και ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Melinen. Είναι κατασκευασμένα από 100% βαμβακοσατέν 200 κλωστών, εξαιρετικής ποιότητας. Το βαμβακοσατέν προσφέρει μοναδική απαλότητα, διακριτική λάμψη και δροσερή αίσθηση. Υπάρχει επιλογή κατωσέντονου χωρίς λάστιχο ή με περιμετρικό λάστιχο. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος, διπλής όψης αφού από την μια μεριά έχει το σχέδιο του πανωσέντονου και από την άλλη μεριά το σχέδιο του κατωσέντονου. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Τύπος παπλωματοθηκών | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβακερό σατέν |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Material | 100% Βαμβακοσατέν |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
160×240 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια


220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα