Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πετσέτα Προσώπου (50x90) Makis Tselios Dove 550gsm Λευκό
Ιστορικό τιμών
- 2/4/2026 - 5,6 €
- 11/6/2025 - 5,6 €
Περιγραφή προϊόντος
Πετσέτα προσώπου από την εταιρεία Makis Tselios. Διαθέσιμη σε 6 διαφορετικά χρώματα για να επιλέξετε. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 550gsm, που τη καθιστά απαλή και απορροφητική. Συνδυάστε την με τις υπόλοιπες διαστάσεις την ίδιας σειράς για να δημιουργήσετε ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία σακούλα.
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Makis Tselios |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
89,9 €
Ρόμαν Συσκότισης (120x230) Grace Shiny Beige 681123
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
119,99 €
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
89,99 €97,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
19,99 €
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
28,8 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
33,2 €
Πορτατίφ A-S Alma Black 178956
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
19,99 €
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
13,99 €
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
59,99 €
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
49,9 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 5 Θέσεων (Φ30x90) Estia Μαύρο 01-21245
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10,9 €
Κουρτινόξυλο Φ12mm Μονό Επεκτεινόμενο 60-120cm Με Άκρα Grace Spade Black Mat 720132
Σε απόθεμα
39,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες - USB & Led (30x25x59.5) Vasagle LET610W01
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
24,99 €
Ομπρελοθήκη (15.5x15.5x49) Songmics LUC16B
Πλαστικό
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
23,99 €






























