
Σεντόνια King Size (Σετ) Whitegg Romance R036/2
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλα σεντόνια σε εκρού-μπεζ χρώμα, με φλοράλ σχέδιο και καφέ-κίτρινες λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Η ποιότητά τους από 50% βαμβάκι και 50% polyester 144 κλωστών προσφέρει απαλότητα και ευκολία στο σιδέρωμα. Υπάρχει επιλογή κατωσέντονου χωρίς λάστιχο ή με περιμετρικό λάστιχο. Το κατωσέντονο έχει φλοράλ σχέδιο σε καφέ-εκρού χρώμα. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπεζ |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι, πουά

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
