
Μαξιλαροθήκη (50x70) Rythmos Numbers
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 31,08 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονά σεντόνια σετ με λευκό φόντο και σχέδιο πολύχρωμες παιδικές φιγούρες από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητά τους από 100% βαμβάκι προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Διατίθεται με επιλογή χωρίς λάστιχο ή με λάστιχο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ολοκληρωμένο στυλ. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα