Σας προτείνουμε
Σεντόνια Μονά (Σετ) Makis Tselios Skate Μπλε ΧΩΡΙΣ ΛΑΣΤΙΧΟ 170x270
Ιστορικό τιμών
- 21/5/2026 - 33,6 €
- 11/6/2025 - 33,6 €
Περιγραφή προϊόντος
Σεντόνια μονά από την εταιρεία Makis Tselios. Το πανωσέντονο έχει μπλε χρώμα με κόκκινες λεπτομέρειες και καρό σχέδιο. Το κατωσέντονο έχει μπλε χρώμα με κόκκινες λεπτομέρειες και καρό σχέδιο. Το ύφασμα τους είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, εξαιρετικής ποιότητας, που προσφέρει πολύ απαλή υφή και ανθεκτικότητα. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη oxford με το σχέδιο του πανωσέντονου. Υπάρχει επιλογή κατωσέντονου με ή χωρίς λάστιχο. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Makis Tselios |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Στόρι (120x160) Grace Metal 412163
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (6.5x4x15.5) Estheti 752-27109
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη - Φως & Κοσμηματοθήκη (90x40x145) Vasagle RDT123WB01
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (350x295) Με Τρέσα Gofis Home Combe Off White AW26 502/05
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Collectionneur 195137
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





























