Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πετσέτα Χεριών (30x50) Viopros Classic 480gsm Ροζ
Διαστάσεις 30×50 εκ
1,95 €
Ιστορικό τιμών
- 20/5/2026 - 1,95 €
- 2/3/2026 - 1,95 €
- 12/1/2026 - 1,56 €
- 14/10/2025 - 1,95 €
- 5/9/2025 - 1,76 €
- 14/7/2025 - 1,56 €
- 11/6/2025 - 1,76 €
Περιγραφή προϊόντος
Πετσέτα χεριών σε διάφορες αποχρώσεις από την εταιρία Viopros. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 480gsm που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και μαλακή. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Viopros |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
125,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη - Φως & Κοσμηματοθήκη (90x40x145) Vasagle RDT123WB01
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
4,99 €
Διακοσμητική Κολοκύθα (Φ10.5x10) A-S Autumn 211736
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
69,99 €
Κονσόλα Εισόδου (120x30x80) Vasagle LNT089B01
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
20 €
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Savana
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
15,99 €
Διακοσμητικός Κάκτος (18.5x9.5x38) A-S Rodrigo Noir 202763A
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
8,3 €
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (6.5x4x15.5) Estheti 752-27109
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





























