
Παπλωματοθήκη Υπέρδιπλη (220x240) Dimcol Μελανζέ Πορτοκαλί
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό σεντόνι της εταιρείας Dimcol σε 10 αποχρώσεις, με διακριτικό ριγέ μελανζέ σχέδιο. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα, ανθεκτικότητα και ποιότητα σε προσιτή τιμή. Συνδυάστε το με την μαξιλαροθήκη και την παπλωματοθήκη της ίδια σειράς για ένα αρμονικό αποτέλεσμα στην διακόσμηση της κρεβατοκάμαράς σας. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα




Λινό

Βαμβάκι, πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα










Λινό

27×8 εκ
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι




Πολυεστέρας, λινό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί, πλαστικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα