
Σεντόνι Μονό Επίπεδο (170x270) Vesta Synthesis New Λευκό
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνι γίγας με λάστιχο στις 4 γωνίες από την εταιρεία Vesta Home. Το ύφασμά του είναι 100% βαμβάκι-περκάλι 170 κλωστών, απαλό και ανθεκτικό. Σε συσκευασία PVC. Η σειρά Synthesis κατασκευάζεται στην Ελλάδα και περιέχει σεντόνια, μαξιλαροθήκες και παπλωματοθήκες για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 33 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι Περκάλι |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

160×200 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

100×200 εκ, ελαστικό
Σε απόθεμα
160×200 εκ, ελαστικό, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

160×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

180×290 εκ, βαμβάκι, ύψος

180×200 εκ
Σε απόθεμα
90×190 εκ, ελαστικό, βαμβάκι

Σατέν, βαμβάκι, βαμβακερό σατέν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα