
Κουβέρτα Πικέ Κούνιας (110x150) Nef-Nef Homeware Baby Spring Happiness
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×110 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις αγκαλιάς ισπανικής προέλευσης από την εταιρεία Morven. Είναι κατασκευασμένη από 100% Microfiber με ανάγλυφη επιφάνεια. Βάρος: 500 γραμ./τ.μ. Είναι ιδανική επιλογή για τους φθινοπωρινούς και χειμωνιάτικους μήνες.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 110 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Morven |

37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


54×40 εκ
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα