
LORELLI ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ 2 ΕΠΙΠΕΔΩΝ ΜΕ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ MOONLIGHT 2 STRING DREAM 10080412364
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 17×70×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παρκοκρέβατο σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Baby Adventure. Κατασκευασμένο από εξαιρετικά ελαφρύ και πολύ ανθεκτικό σκελετό αλουμινίου προσφέροντας διάρκεια στη χρήση και ευκολία στη μετακίνηση. Είναι ιδανικό για χρήση από νεογέννητο έως και 36 μηνών με μέγιστο βάρος 15 κιλά. Έχει 2 πλευρές με δίχτυ και 2 με ύφασμα. Επίσης, έχει μαλακό στρωματάκι και πλευρικό άνοιγμα με φερμουάρ. Οι 2 τροχοί βοηθούν στην καλύτερη μεταφορά του. Διαθέτει θήκη αποθήκευσης και μεταφοράς.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υψος: | 17 εκ |
| Υλικό κούνιας | Ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος | Παιδικά κρεβάτια ταξιδίου |
| Με ρόδες | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 70 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Κατασκευαστής | Baby Adventure |

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

17×70×40 εκ, ύφασμα, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου
Σε απόθεμα

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×120 εκ
Παράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με ρόδες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα