
Σεντόνι Κούνιας Με Λάστιχο (70x140+15) Dimcol Dinosaur 519 White - Blue
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνι για το λίκνο ή την καλαθούνα του μωρού από την εταιρεία Dimcol. Έχει λευκό φόντο με σχέδιο δεινοσαύρων σε γαλάζιες-πολύχρωμες αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία PVC. Ελληνικής κατασκευής.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

60×120 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


60×120 εκ
Σε απόθεμα




Βαμβάκι, φανέλλα
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα