
Κασπώ (Φ13.5x13.5) Estheti 819-00493
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικός
Σε απόθεμα
40×43×43 εκ, κλασικός, δωματίου
Σε απόθεμα





Κεραμικός
Σε απόθεμα
33×46×33 εκ, κλασικός, μπετό
Σε απόθεμα





Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός



Κλασικός, πλαστικό, εξωτερικού χώρου


Κεραμικός, ξύλο



Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κεραμικός, ξύλο

24×32×20 εκ, κλασικός, κεραμικός

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα