
Διακοσμητικό Βάζο (Φ26.5x34) Estheti 819-00474
Τερακότα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε τερακότα απόχρωση με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Τερακότα |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Τερακότα
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, μπετό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα