
Κεραμικό βάζο Odino ροζ 18,5x6x19εκ.
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε τερακότα απόχρωση με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό, Τερακότα |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό


Κεραμικό



Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα