
Χαλί Διαδρόμου (70x160) Guy Laroche Vivendi Terra
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χαλί 70x160 σε γκρι-μπεζ χρώμα με λεπτομέρειες σε φυσικό χρώμα ψάθας και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Guy Laroche. Με σύνθεση από 50% jute και 50% βαμβάκι που το καθιστά οικολογικό, με πολλή ανθεκτική πλέξη και χωρίς υπόστρωμα. Τοποθετήστε το στην κουζίνα, στο χολ ή όπου αλλού έχετε διάδρομο μέσα στο σπίτι.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 160 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Γκρι |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


80×10 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
240×20 εκ
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

120×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα



80×10 εκ
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα