
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΤΡΙΠΛΟ ΓΚΡΙ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΧΑΜΗΛΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΛΑΜΠΕΣ AR111
LED
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 22 € έως 23,32 €:
Πλαφονιέρα οροφής της εταιρείας Eurolamp με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί. Τύπος ντουί: 1xG9 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 220-240V. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Width | 39 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

LED
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, 230V
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί, μοντέρνο, 230V

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα