Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (245x260) Guy Laroche Medici Wenge
Διαστάσεις 36×27 εκ
Ιστορικό τιμών
- 29/5/2026 - 49 €
- 1/9/2025 - 49 €
- 11/7/2025 - 39,2 €
- 11/6/2025 - 49 €
Περιγραφή προϊόντος
Κουβερτόριο καλοκαιρινό υπέρδιπλο από την εταιρεία Guy Laroche σε μπεζ χρώμα και jacquard σχέδιο. Το ύφασμά του έχει σύνθεση 60% βαμβάκι-40% Polyester που το καθιστά απαλό και δροσερό. Θα χαρίσει στυλ και κομψότητα στην κρεβατοκάμαρά σας.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm, 36 cm, 36 cm, 36 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 4 kg, 4 kg, 4 kg, 4 kg |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
59,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (180x230) Grace White 71800
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
35,99 €
Ραφιέρα Δαπέδου 3 Θέσεων (46x30x76) A-G Lazandos 854KLN4320 Pine
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
8,93 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
34,9 €






























