
ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΑΛΟΝΙΟΥ BOWL Φ89,5X39Yεκ. RUSTY ΜΕ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8717.22
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ διακόσμησης σε σχήμα φύλλου. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο με ανάγλυφο σχήμα και έχει σκούρο καφέ χρώμα. Ιδανικό για να δώσει μοναδικό στυλ στην διακόσμηση της κουζίνας, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου επιλέξετε να την τοποθετήσετε. Συνδυάστε το με άλλα διακοσμητικά για να δημιουργήσετε την ατμόσφαιρα που επιθυμείτε.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, ανατολίτικο


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα