
Καρεκλάκι Παραλίας Μεταλλικό Πτυσσόμενο Estia Save The Aegean Daze 00-30605
Με μπράτσα, πτυσσόμενος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πτυσσόμενο καρεκλάκι παραλίας σε κίτρινο χρώμα. Ο σκελετός του είναι μεταλλικός σε ασημί χρώμα με διατομή σωλήνα Φ1.5εκ. Το ύφασμα του είναι κατασκευασμένο από 100% polyester. Έχει μπράτσα και διαθέτει θήκη για να βάζετε το ποτήρι σας. Το καρεκλάκι έρχεται με ασορτί τσάντα μεταφοράς. Ιδανικό καρεκλάκι για κάμπινγκ, ψάρεμα ή άλλων υπαίθριων δραστηριοτήτων.
| Αποθήκευση | Πτυσσόμενο |
|---|---|
| Width | 83 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.75 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με μπράτσα, πτυσσόμενος
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με μαξιλάρια
Σε απόθεμα


Με μαξιλάρια
Σε απόθεμα
Πτυσσόμενος
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο, ακακία

Με μαξιλάρια
Σε απόθεμα





Ξύλο, με μπράτσα
Σε απόθεμα




Ξύλο, ακακία

Ξύλο, ακακία

Με μαξιλάρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με μαξιλάρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο, ακακία

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ακακία, με μπράτσα
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα