
Πετσέτα Θαλάσσης - Παρεό (90x170) Guy Laroche Pestemal 23 Black
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης από την εταιρεία Feel & Touch σε μαύρο χρώμα με εκρού λεπτομέρειες. Είναι βελουτέ, κατασκευασμένη από 60% βαμβάκι-40% polyester που την καθιστά ιδιαίτερα μαλακή και απορροφητική. Ιδανική για το μπάνιο στην παραλία ή την πισίνα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Feel & Touch |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×34 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πολυεστέρας, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα