
Πετσέτα Θαλάσσης Microfiber 2 Όψεων + Νεσεσέρ Παραλίας (2τμχ) Feel & Touch Med 01
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης 2 όψεων από την εταιρεία Feel & Touch. Έχει ριγέ σχέδιο με την μία πλευρά να είναι σε πετρόλ-λευκό χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και η άλλη σε μπλε-λευκό χρώμα. Έχει σύνθεση από 83% polyester-17% πολυαμίδιο με περιμετρικό ρέλι. Στεγνώνει γρήγορα, δεν κολλάει η άμμος πάνω της ενώ καταλαμβάνει μικρό χώρο διπλωμένη για να την μεταφέρετε εύκολα. Το νεσεσέρ είναι ιδανικό για τα καλλυντικά, την πετσέτα ή τα προσωπικά σας αντικείμενα ενώ έχει αδιάβροχη επένδυση, φερμουάρ για να κλείνει και ελαστική χειρολαβή. Ιδανικό σετ για το μπάνιο σας στην παραλία.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Γρήγορο στέγνωμα | Ναί |
| Σετ | Σε τεμάχια, Σετ |
| Μοτίβο | Ταινίες |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 83% Polyester 17% Πολυαμίδιο |
| Κατασκευαστής | Feel & Touch |

42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ, μονόχρωμος

42×38 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


75×150 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
28×15 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα