Πετσέτα Θαλάσσης Icon Aubergine 90x170
Πολυεστέρας, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης από την εταιρεία Feel & Touch σε μωβ χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι βελουτέ, κατασκευασμένη από 88% polyester-12% πολυαμίδιο που προσφέρει υψηλή απορροφητικότητα και γρήγορο στέγνωμα. Ιδανική για το μπάνιο στην παραλία ή την πισίνα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Γρήγορο στέγνωμα | Ναί |
| Σετ | Σετ |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | 88% Polyester 12% Πολυαμίδιο |
| Κατασκευαστής | Feel & Touch |
Πολυεστέρας, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης

100×150 εκ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης

Βαμβάκι

Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης

100×150 εκ, βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι

50×100 εκ, βαμβάκι

100×150 εκ, βαμβάκι

100×150 εκ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

100×150 εκ, βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι, σε τεμάχια, φύση
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

100×150 εκ, βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα