Σας προτείνουμε
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Vesta Kids Fairy
Ιστορικό τιμών
- 25/5/2026 - 20,03 €
- 11/6/2025 - 20,03 €
Περιγραφή προϊόντος
Βρεφικά σεντόνια σετ για την κούνια του μωρού σε ροζ χρώμα με εκρού-μπεζ λεπτομέρειες και σχέδιο παιδικές φιγούρες από την εταιρεία Vesta Home. Κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που τα καθιστά ανθεκτικά και μαλακά. Το κατωσέντονο έχει σχέδιο πεταλούδες σε ροζ αποχρώσεις. Στο σετ περιλαμβάνεται και η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Ιδανικό σετ για το βρεφικό δωμάτιο. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.**Το σχέδιο στην μαξιλαροθήκη ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Ποικιλία | Για την κούνια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας F-V Kitchen Shelf 111123
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Καλόγερος Ρούχων Με Ράφι (33.6x33.6x175.8) Vasagle RCR033B01V2
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Καπάκι Λεκάνης (45.5x37.5) L-C Strata Chene 1802065
Σε απόθεμα
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Etamine White 120943Z
41×27 εκ
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα





























