Σας προτείνουμε
Σεντόνια Λίκνου (Σετ) Vesta Kids Fairy
Διαστάσεις 30×18 εκ
Ιστορικό τιμών
- 28/4/2026 - 11,57 €
- 11/6/2025 - 11,57 €
Περιγραφή προϊόντος
Βρεφικά σεντόνια σετ για το λίκνο ή την καλαθούνα του μωρού σε ροζ χρώμα με εκρού-μπεζ λεπτομέρειες και σχέδιο παιδικές φιγούρες από την εταιρεία Vesta Home. Κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που τα καθιστά ανθεκτικά και μαλακά. Το κατωσέντονο έχει σχέδιο πεταλούδες σε ροζ αποχρώσεις. Στο σετ περιλαμβάνεται και η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Ιδανικό σετ για το βρεφικό δωμάτιο. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.**Το σχέδιο στην μαξιλαροθήκη ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 18 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Depth | 18 cm, 18 cm, 18 cm, 18 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων 3 Θέσεων (60x38.5x70.5) Songmics LCB515W01V1
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F Pompinou Poudre R6B212001VL
Σε απόθεμα
Κρεμάστρα Δαπέδου Επεκτεινόμενη 160εκ. Τροχήλατη Songmics HSR13BKV1
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη Με 3 Ράφια/18 Θέσεων (60x23x119) F-V Natural 160392D
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Special Party Pink
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Παιδική Μαξιλάρα Για Κεφαλάρι Κρεβατιού (90x55) Melinen Bear Lemon
45×70 εκ
Σε απόθεμα





























