
Πατάκι Εισόδου (40x60) L-C Telio Grey 1740260
69×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου 40x60 από την εταιρεία Pol Rugs & Mats σε ανθρακί χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο. Διαθέτει αντιολισθητικό υπόστρωμα από φυσικό καουτσούκ. Έχει πάχος 12mm. Απορροφάει αποτελεσματικά τις βρωμιές των παπουτσιών και δε μαδάει. Καθαρίζεται και πλένεται εύκολα. Είναι ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Pol Rugs & Mats |

69×40 εκ
Σε απόθεμα




40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×1 εκ
Σε απόθεμα






128×45 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Σε απόθεμα
81×45 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα










40×7 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα