
12,99 €
Διαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου 40x60 από την εταιρεία Pol Rugs & Mats με πράσινο-λαχανί τρόπικαλ σχέδιο. Το σχέδιο είναι τυπωμένο στην επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυαμίδιο γνωστό και ως νάιλον. Έχει πάχος 5mm. Είναι αντιολισθητικό. Απορροφάει αποτελεσματικά τις βρωμιές των παπουτσιών και πλένεται στο πλυντήριο. Διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex. Ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Nylon |
| Κατασκευαστής | Pol Rugs & Mats |


40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×70 εκ
Σε απόθεμα


40×70 εκ
Σε απόθεμα






40×60 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Σε απόθεμα



40×60 εκ
Σε απόθεμα









40×60 εκ
Σε απόθεμα

75×1 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα