
Χαλί All Season (133x190) Βιοκαρπέτ Kimolos 527/VH7-X
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 80x150 από την συλλογή Kimolos της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Έχει μπεζ-γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυπροπυλένιο. Διαθέτει υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα