
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς-ντουντού από την εταιρεία Kiokids σε μπεζ χρώμα και σχέδιο ζωάκι. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το καθιστά ιδιαίτερα απαλό και μαλακό. Το μαλακό ζωάκι που διαθέτει στο πάνω μέρος, θα διεγείρει τις αισθήσεις τις όσφρησης και της αφής του μικρού σας. Μπορείτε να το εμποτίσετε με το άρωμα σας ώστε να σας αισθάνεται πάντα κοντά το μωρό σας και να νιώθει ασφάλεια και άνεση, ιδιαίτερα κατά την διάρκεια του ύπνου. Κατάλληλο από την γέννηση. Πλένεται στο χέρι.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 23 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα