
Αρωματιστής (Φ13x11) L-C White 6SEN051BC
Αρωματικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό 496gr σε γυάλινο δοχείο με διπλό τοίχωμα από την εταιρεία Scentchips by Corona di Fiori. Το κερί είναι φυτικό, χωρίς παραφίνη, σε μωβ χρώμα με άρωμα λεβάντας σε συνδυασμό με νότες από βαμβάκι. Ο συνδυασμός αυτός είναι ένα σύμβολο ηρεμίας, χαλάρωσης και καθαριότητας. Κερί αρωματικό που θα ανανεώσει εσάς και την ατμόσφαιρα του σπιτιού σας και θα προσφέρει μία ζεστή και ρομαντική νότα στον χώρο. Αφήστε τη φλόγα και την μυρωδιά από τα Κεριά Αρωματικά, να σας ταξιδέψει. Κατάλληλο για χώρους μασάζ ή yoga, δημιουργώντας μια θετική αύρα στην ατμόσφαιρα. Διάρκεια καύσης: περίπου 48 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Οικολογικό | Ναί |
| Χρώμα | Βιολετί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Corona Di Fiori |

Αρωματικό
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
