
Παιδική Κουρτίνα (135x260) Με Τρουκς S-F Saturnin Blanc R6B396001VL
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική κουρτίνα με σχέδιο ζωάκια σε ροζ χρώμα και πολύχρωμες λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρέσα για να την κρεμάσετε σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Πολύχρωμο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
27×3 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×27 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×26 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
27×3 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα

27×3 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
