
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Rythmos Umbrella Flight Ciel
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ βρεφικά σεντόνια για την κούνια του μωρού σας σε λευκό χρώμα, με γαλάζιο λεπτομέρειες και κεντητό σχέδιο αρκουδάκι από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητά τους από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο,Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, φανέλλα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, φανέλλα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

120×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα