
Χαλί Διαδρόμου (70x140) Rythmos Almira Grey
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί 4 εποχών σε μπεζ-γκρι χρώμα και μοντέρνο ύφος από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητα του από 100% βαμβάκι που το καθιστά ελαφρύ και ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο


86×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο

160×20 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Τεχνητο γκαζον


Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

12×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, σπιτικό, στρογγύλο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο


Μοντέρνο

Μοντέρνο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα