
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (30x45) Gofis Home Kindra 565
15×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Gofis Home με πολύχρωμο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 15% λινό και 85% βαμβάκι και διαθέτει φερμουάρ. Ιδανική για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Μωβ,Πολύχρωμο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

15×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες

22×15 εκ, με φερμουάρ, μετάξι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, βαμβάκι, μονόχρομος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες

Βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τετράγωνος, με φερμουάρ, βαμβάκι

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, τετράγωνος, ορθογώνιος

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα