
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Espiel Μπεζ/Γκρι NIM110
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας με κορνίζα από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ξύλο έλατου, ένα ιδιαίτερα ελαφρύ και ανθεκτικό υλικό. Το σχέδιο του πίνακα είναι τρισδιάστατο, προσφέροντας βάθος. Το σχέδιο είναι κατασκευασμένο από νήμα και έχει κορνίζα σε μπεζ χρώμα. Ιδανικός για να διακοσμήσει ένα τοίχο του σπιτιού σας και να χαρίσει boho ύφος στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 80 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
50×50 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο


102×102 εκ, λουλούδια, κανβάς
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×60 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα