
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι από την εταιρεία Espiel με διάτρητο σχέδιο και έθνικ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μπαμπού σε φυσική απόχρωση. Το bamboo είναι ελαφρύ, ανθεκτικό και φιλικό προς το περιβάλλον. Στο εσωτερικό διαθέτει γυάλινο ποτηράκι για την τοποθέτηση του κεριού όπως ρεσώ. Μπορεί να κρεμαστεί εφόσον επιθυμείτε με τον δακτύλιο που διαθέτει στο επάνω μέρος. Θα χαρίσει απαλό και ρομαντικό φωτισμό σε όποιο χώρο του σπιτιού επιθυμείτε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αντικείμενα για ένα ολοκληρωμένο σετ. *Το κερί δεν περιλαμβάνεται.
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα