
28,39 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζάκι εξωτερικού χώρου από την εταιρεία Espiel λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως σκαμπό και να προσφέρει μία έξτρα θέση στο χώρο σας. Κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους και εξωτερικούς χώρους.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Γυαλί



Μάρμαρο, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
40×41×41 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο


Μοντέρνο


Ξύλο


Ξύλο


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
31×38×38 εκ, στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, πεύκο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ρατάν


Ξύλο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα